Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Integrator systemów – Synology

Logo Synology

Jesteśmy Preferowanym Partnerem Synology w zakresie integracji systemów informatycznych. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych oraz ochronę sieci. Projekty realizujemy od A do Z – od doradzenia najlepszego rozwiązania, które będzie spełniało indywidualne wymagania sieci organizacji, poprzez wdrożenie przez wykwalifikowanych specjalistów po pomoc techniczną dopasowaną do potrzeb.

Rozwiązania pamięci masowej Synology są wielokrotnie nagradzane za wydajność i niezawodność. Łączą możliwość skalowania z inteligentnym zarządzaniem. Specjalnie zaprojektowany webowy system operacyjny zwiększa elastyczność funkcjonalności administracyjnych. Zapewnia on m.in. ochronę danych przed nieoczekiwanymi awariami, ochronę danych i prosty dostęp do plików.

PRZYKŁADOWE SERWERY SYNOLOGY NAS TOWER

DS220+

2 kieszenie

DS920+

4 kieszenie

DS1819+

8 kieszeni

PRZYKŁADOWE SERWERY SYNOLOGY NAS RACK

RS820+

4 kieszenie

RS2418+

12 kieszeni

FS3400

24 kieszenie

ATcomp Backup Compact konsola Ferro Backup oraz serwer Synology

Serwery NAS firmy Synology wykorzystujemy między innymi w autorskim rozwiązaniu ATcomp Backup Solution. Rozwiązanie zostało tak zaprojektowane, żeby macierz służyła nie tylko jako miejsce składowania danych. Instalowane na niej jest też oprogramowania do backupu tak, aby system był niezależny od pozostałej infrastruktury (zwiększa to bezpieczeństwo danych).

    Napisz do nas

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.