Praca sprawiająca przyjemność

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość poznania nowoczesnych technologii oraz możliwość aktywnego uczestnictwa we wszystkich etapach rozwoju projektów: od pomysłu, doboru rozwiązania poprzez wdrożenie aż po utrzymanie. Poszukujemy ludzi o otwartych umysłach. Zapewniamy ciekawe projekty i miłą, rodzinną atmosferę, w której praca sprawia przyjemność.

Wsparcie na starcie

Przez pierwsze tygodnie będzie nad Tobą czuwał doświadczony opiekun, który będzie Twoim przewodnikiem i wsparciem.

Pewny pracodawca

Ponad 10 lat na rynku, z roku na rok rosnący zespół, portfolio, generowane obroty, uznanie wśród klientów.

Najszybciej rozwijająca się branża

IT jest branżą, która notuje najwyższy rozwój – dlatego potrzebujemy specjalistów z różnych dziedzin.

Dostęp do technologii

Poznaj najnowsze produkty z dziedziny bezpieczeństwa IT .

Działy do jakich aktualnie rekrutujemy

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży stanowi niepowtarzalne środowisko dla osób poszukujących dynamicznego i satysfakcjonującego doświadczenia zawodowego. Nasz zespół handlowców nie tylko aktywnie pozyskuje klientów, ale także oferuje niezrównane możliwości rozwoju dla tych, którzy dołączają do naszego zespołu. Praca w dziale handlowym umożliwia rozwijanie umiejętności interpersonalnych, zdobywanie doświadczenia w negocjacjach oraz budowanie trwałych relacji biznesowych. Ponadto, oferujemy inspirujące środowisko, w którym sukcesy są doceniane, a innowacyjność i kreatywność są wspierane. Dołączając do naszego działu handlowego, zyskujesz nie tylko pracę, ale także szansę na rozwój swojej kariery w dynamicznym i rozwijającym się środowisku.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż wysokiej klasy produktów IT z portfolio AT Computers oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Do zadań osoby pracującej na tym stanowisku należy:

·         sprzedaż produktów z zakresu bezpieczeństwa IT oraz serwerów

·         ciągły kontakt z kluczowymi klientami

·         współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

·         wykształcenie min. średnie

·         doświadczenie w sprzedaży B2B min. 3 lata

·         komunikatywność o łatwość w nawiązywaniu kontaktów

·         umiejętność realizacji celów

·         mile widziane doświadczenie w branży IT

Oferujemy:

·         bazę klientów

·         pracę w dynamicznym zespole

·         możliwości rozwoju osobistego

·         prowizyjny model wynagrodzeń

·         pracę w godz. 8-16 od pon-pt

Dział presales

Dział Presales to kluczowy element naszej organizacji, poświęcony zapewnianiu najwyższej jakości wsparcia i doradztwa przed sprzedażowego. Nasz zespół presales nie tylko doskonale zna nasze produkty i usługi, ale także angażuje się w głębokie zrozumienie unikalnych potrzeb klientów. Działamy jako most pomiędzy innowacyjnością a klientem, oferując indywidualne rozwiązania dostosowane do ich konkretnych wyzwań. Dołączając do naszego zespołu presales, otrzymujesz nie tylko szansę na rozwijanie swoich umiejętności analizy biznesowej, ale także możliwość współtworzenia strategii sprzedażowych i budowania długotrwałych relacji z klientami. Tutaj twoja wiedza i kreatywność mają realny wpływ na sukcesy naszej firmy i satysfakcję naszych klientów.

Dział techniczny

Dział Techniczny stanowi nieodzowną część naszej organizacji, skupioną na kształtowaniu przyszłości poprzez innowacyjne podejście do technologii. Nasz zespół informatyczny to nie tylko eksperci w dziedzinie, ale również twórcy nowych rozwiązań, dążący do doskonałości w świecie cyfrowym. W ramach działu technicznego nie tylko rozwiązujemy bieżące problemy, ale również antycypujemy przyszłe wyzwania, wdrażając nowoczesne technologie. Dołączając do nas, otwierasz drzwi do fascynującego świata innowacji, gdzie twoje umiejętności techniczne mają realny wpływ na rozwój naszej firmy i kreowanie technologicznej przyszłości.

Dział programowania

Dział Programowania to serce naszej technologicznej misji, gdzie kod staje się językiem innowacji. Nasz zespół programistyczny to grupa pasjonatów, którzy nie tylko opanowali sztukę tworzenia oprogramowania, ale także kochają wyzwania, jakie niesie ze sobą rozwój technologiczny. Praca w dziale programowania to nie tylko wyzwanie intelektualne, ale także szansa na ciągły rozwój umiejętności w dynamicznym środowisku, gdzie innowacyjność jest kluczem do sukcesu.

Dział marketingu

Dział Marketingu to ognisko kreatywności i strategii, gdzie promujemy naszą wizję i budujemy relacje z naszą społecznością. Nasz zespół marketingowy to grupa profesjonalistów, którzy nie tylko rozumieją unikalne cechy naszych produktów i usług, ale także potrafią przekształcić je w porywające narracje. Poprzez inteligentne strategie reklamowe, działania content marketingowe i interakcje z klientami, nasz dział marketingu nie tylko zwiększa świadomość marki, ale również buduje lojalność klienta. Dołączając do nas, masz okazję nie tylko rozwijać umiejętności marketingowe, ale także wpływać na kształtowanie wizerunku naszej firmy w dynamicznym środowisku rynkowym.

Biuro obsługi klienta

Biuro Obsługi Klienta to serce naszej firmy, gdzie oddanie klientom przekształcamy w wyjątkowe doświadczenia. Nasz zespół obsługi klienta to specjaliści w rozwiązywaniu problemów, gotowi z niesamowitą pasją dostarczać najlepszą obsługę. Jesteśmy tu, aby słuchać, zrozumieć i szybko reagować na indywidualne potrzeby każdego klienta. Praca w Biurze Obsługi Klienta to nie tylko reakcja na zapytania - to budowanie pozytywnych interakcji i budowanie lojalności. Dołączając do nas, dołączasz do zespołu, który dba o klienta z sercem, oferując nie tylko pomoc, ale także wyjątkowe doświadczenia, które wyróżnia nas na rynku.

Napisz do nas

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.