Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

O nas

ARCHITEKCI SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

W AT Computers świadczymy usługi informatyczne, które są skierowane głównie do małych, średnich, dużych przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych. Podejmujemy projekty związane z rozwiązaniami serwerowymi i sieciowymi, wdrożeniami systemów backupu i zabezpieczeniami klasy Endpoint. Działamy głównie na terenie Wielkopolski, ale realizujemy projekty w całej Polsce.

O AT Computers - doradztwo negocjacje wdrożenie szkolenie pomoc techniczna

Wierzymy, że prawidłowo stworzona architektura IT to klucz do efektywnego wykorzystania posiadanych zasobów, dlatego towarzyszymy na każdym etapie realizacji inwestycji.

Współpraca z nami niesie pełne zaangażowanie wykwalifikowanej kadry w tworzenie oraz utrzymanie optymalnego i bezpiecznego środowiska pracy, które w pełni wykorzysta powstające zasoby informatyczne. Jednocześnie nasze realizacje projektowane są z myślą o wymaganiach, które stawi przyszłość.

CEL: KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych, ekonomicznych rozwiązań najwyższej jakości z zakresu outsourcingu IT oraz rozwiązań bezpieczeństwa danych i sieci. Chcemy, by nasza firma była oczywistym wyborem dla przedsiębiorstw i instytucji poszukujących wsparcia informatycznego – na każdej płaszczyźnie.

Już od ponad dziesięciu lat realizujemy swoją misję dzięki strategii, na którą składają się:

  • budowanie kompetentnego zespołu specjalistów,
  • podejmowanie różnorodnych projektów oraz zdobywanie większego doświadczenia,
  • nawiązywanie współpracy z czołowymi dostawcami rozwiązań IT.
Zalety AT Computers czym się wyróżnia

WARTOŚCI, KTÓRE SĄ NAM BLISKIE, SŁUŻĄ DOBRU KLIENTA

Najważniejszymi wartościami w AT Computers są wiedza i zaangażowanie. Doskonała orientacja na aktualnym rynku IT, znajomość najnowocześniejszych światowych technologii oraz innowacyjne i dalekie od schematów podejście do wykonywanych prac to klucz do opartej na zaufaniu współpracy oraz skutecznej realizacji projektów. Wdrażane rozwiązania dopasowujemy indywidualnie nie tylko do branży, ale specyfiki każdej organizacji.

DOŚWIADCZENI I KOMPETENTNI SPECJALIŚCI

W biznesie najważniejsze są wysokie kompetencje współpracowników i partnerów. Tylko one są w stanie zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie. Swoją wiedzą wsparliśmy już ponad trzy tysiące klientów.

Współpraca z nami to gwarancja jakości oraz profesjonalizmu – nasi specjaliści zdobywali wiedzę na najlepszych uczelniach, współpracujących z przodującymi firmami IT. Na rynku działamy już od 2006 roku. Jesteśmy partnerami technologicznymi wiodących producentów.

Śmiało możemy powiedzieć, że do tej pory klienci przetestowali naszą ofertę pod każdym względem, a efekty naszych działań w wielu przypadkach zaowocowały decyzją o długofalowej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Architekci systemów informatycznych

Wdrażaliśmy dla nich

DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej i Mat

Na podstawie doświadczeń z wieloletniej współpracy stwierdzamy, że AT Computers posiada wykwalifikowany personel i zaplecze sprzętowo – programowe do świadczenia wsparcia technicznego, informatycznego i programistycznego.(…) W efekcie podniósł się poziom ergonomii i komfortu naszych pracowników, a co za tym idzie jakość obsługi naszych klientów.

V-ce PREZES ZARZĄDU
Adam Piber

Klar Glass

Usługi realizowane są należycie, w uzgodnionym terminie, zgodnie z zawartymi ustaleniami, a firma AT Computers dała poznać się jako solidny dostawca i wykonawca. (…) Współpracę oceniamy bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy AT Computers innym zainteresowanym.

PREZES ZARZĄDU
Leszek Roemer

WICEPREZES ZARZĄDU
DYREKTOR HANDLOWY
Andrzej Kaźmierczak

Unitechnika S.A.

Z inicjatywy AT Computers, przeprowadzono wiele prac modernizacyjnych i wdrożeniowych, dzięki czemu zdecydowanie poprawiono poziom bezpieczeństwa oraz wydajności infrastruktury teleinformatycznej. (…) Profesjonalne doradztwo oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków pozwala nam sądzić, iż firma AT Computers z powodzeniem poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami branży informatycznej.

V-ce PREZES ZARZĄDU
Zdzisław Piber

Modertrans Poznań Sp. z o.o.

Modertrans jako dynamiczna firma, kilka lat temu szukała partnera z branży informatycznej, który będzie potrafił sprostać niejednemu wyzwaniu stawianemu przez nas. (…) Po latach współpracy możemy polecić firmę AT Computers, nie tylko ze względu na rzetelność i szybkość działania, ale również jako firmę stawiającą na najnowsze i kompleksowe rozwiązania.

PREZES ZARZĄDU
DYREKTOR NACZELNY
Andrzej Bręczewski

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach współpracuje z firmą AT Computers w zakresie usług obsługi informatycznej (…) Bardzo cenną zaletą AT Computers jest szeroko pojęta elastyczność, dbałość o interes klienta oraz właściwe zrozumienie potrzeb.

DYREKTOR
mgr Iwona Matysiak

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pile

Firma AT Computers Jakub Mroczkowski (…) dostarczyła urządzenia Barracuda NG Firewall (…). Zamówienie zostało zrealizowane należycie (…) zgodnie z zawartymi ustaleniami.(…) Konsultacje poprzedzające złożenie zamówienia wykazały profesjonalizm firmy oraz dogłębną znajomość przedmiotu zamówienia.

DYREKTOR
mgr Wanda Kolińska