Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Usługi

MODEL PROWADZENIA PROJEKTU

Nasz model prowadzenia projektów usług informatycznych z zakresu bezpieczeństwa danych oraz sieci oparty jest na indywidualnych potrzebach klientów. Uwzględniamy specyfikę sieci oraz wymagania, jakie stawia przed nią charakterystyka organizacji.

Badanie potrzeb – dokładnie zapoznajemy się z potrzebami klientów, identyfikujemy każdy przypadek osobno i wnikliwie analizujemy problemy. Właściwa interpretacja sytuacji pozwala nam trafnie dopasować rozwiązanie.

Dobór rozwiązania – na tym etapie najcenniejsze okazują się nasze kompetencje zawodowe i znajomość produktów. Dzięki szerokiemu portfolio zawsze możemy dopasować odpowiednie rozwiązanie. Po jego doborze przeprowadzamy testy w sieci docelowej, aby potwierdzić prawidłowy prawidłowe funkcjonowanie.

Wdrożenie – jesteśmy w stanie wdrożyć każde zaproponowane rozwiązanie w środowisku produkcyjnym. Działanie to zapobiega niepotrzebnym przestojom, które często mogłyby nieść za sobą poważne skutki finansowe.

Szkolenie – podczas wdrożenia szkolimy kadrę działu informatycznego, aby bezbłędnie potrafiła administrować i zarządzać nowym rozwiązaniem.

Pomoc techniczna – po każdej wdrożonej usłudze świadczymy pomoc techniczną, dzięki czemu nie musisz obawiać się nowego rozwiązania w swojej sieci. Odpowiadamy na każde pytanie oraz wspieramy aż do momentu uzyskania płynności obsługi.

KOMPLEKSOWE USŁUGI INFORMATYCZNE

Zajmujemy się bezpieczeństwem infrastruktury IT w każdym aspekcie: od projektowania i budowy sieci poprzez prace programistyczne po zapewnienie ochrony przed cyberzagrożeniami. Wiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa danych musi być wieloaspektowe i wykluczające wszystkie luki, aby było w 100% skuteczne.

POSZUKIWANIE ADEKWATNYCH ROZWIĄZAŃ

O wykonanej usłudze decydują możliwości czy wymagania techniczne oraz warunki finansowe, a także to, na jakie problemy należy znaleźć remedium, jakie rozwiązania już funkcjonują w sieci oraz jakie są możliwości rozwoju.

Wiele firm na terenie Wielkopolski korzysta z naszych usług w formie outsourcingu IT. Dzięki temu zapewniają organizacji dostęp do szerokiego grona wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń: 61 625 68 57