Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Ankiety

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ankietami, które można wygodnie wypełnić online – znajdują się one poniżej.

Każda zawiera kilka krótkich pytań, dzięki którym będziemy mogli przedstawić oferty spełniające oczekiwania i potrzeby organizacji dotyczące bezpieczeństwa sieci komputerowej.

Wierzymy, że zaangażowanie naszych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie będą wsparciem sukcesu.

Zachęcamy do zapoznania się z pytaniami.

SYSTEM BACKUPU DANYCH

W czasach, gdy utracić firmowe dane można na wiele sposobów (na przykład poprzez błąd użytkownika, awarię sprzętu czy działanie ransomware), kluczowe jest odpowiednie zabezpieczenie danych. Nasze autorskie rozwiązanie to kompleksowa ochrona, którą z powodzeniem wdrożyliśmy już u kilkuset klientów. Dzięki ankiecie będziemy mogli przygotować ofertę według potrzeb.

INFRASTRUKTURA IT

Ankieta dotyczy procedur bezpieczeństwa IT, które tworzy się już na poziomie projektowania sieci. Zawiera kilka prostych pytań, które pomogą zlokalizować potrzeby w zakresie infrastruktury sieci oraz bezpieczeństwa IT. Są one później analizowane przez naszych specjalistów z działów: technicznego i handlowego, aby zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

ROZWIĄZANIA SERWEROWE

Obecny serwer przestał spełniać wymagania? Skończyło się wsparcie producenta? A może  takie urządzenie jest kupowane po raz pierwszy? Dzięki różnorodności naszych dotychczasowych realizacji jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym potrzebom. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, dzięki której będziemy mogli przedstawić ofertę.

MACIERZE DYSKOWE

Jeśli chcesz jak najlepiej dobrać macierz dyskową do sieci swojej organizacji, pomogą w tym nasi inżynierowie. Specjaliści ds. rozwiązań serwerowych są na bieżąco z informacjami branżowymi oraz przechodzą szkolenia z rozwiązań. Na podstawie kilku krótkich pytań dotyczących infrastruktury IT wskazują najlepsze rozwiązanie, które będzie kompatybilne z resztą architektury.