Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

ZAINWESTUJ W NOWĄ ODSŁONĘ WWW

Dlaczego warto?

Internet bardzo szybko się rozwija. Technologie, które ułatwiają użytkownikom codzienną komunikację, cały czas ewoluują. Nie tylko po to, aby wymiana danych była szybsza, ale także po to, aby była bezpieczniejsza. Z tych powodów strony internetowe (zarówno sklepy, jak i wizytówki umożliwiające kontakt i przedstawiające podstawowe dane o firmie) co jakiś czas należy dopasować do nowych standardów – zaprogramować na nowo.

Nowoczesny design

Nowoczesny design strony to skuteczny sposób na przekazanie użytkownikom sieci (i potencjalnym klientom) wartości organizacji. W skuteczny sposób tworzy wizerunek – firma postrzegana jest jako oferująca usługi i produkty wysokiej jakości. Odpowiednio zaprojektowana strona (na której jest porządek, wszystko działa poprawnie i jest przejrzyste) wzbudza zaufanie i jest poświadczeniem rzetelności naszych działań.

Lepsza promocja firmy

Strona internetowa to współczesna wizytówka. Każdy wizerunek lepiej działa, gdy jest odświeżany, ale oprócz większej siły marki estetyczne i przejrzyste prezentowanie informacji to także krótsza droga użytkownika do skorzystania z oferty. Im lepiej prezentowana jest firma i jej specjalizacja, tym więcej generuje leadów.

Strona przyjazna wyszukiwarkom

Dzięki dostosowaniu do obecnych standardów zapewnisz firmie lepszą promocję w Internecie. Wyszukiwarki w pierwszej kolejności wyświetlają strony, które spełniają wiele kryteriów – między innymi adekwatne słowa kluczowe, nowoczesne standardy języków programistycznych, responsywność. Dzięki temu Twoja strona pojawi się wyżej i zwiększa się szansa znalezienia jej przez użytkowników.

Bezpieczne dane

Komunikaty wysyłane przez klientów często zawierają ich dane (chociażby adresy e-mail). Współczesne społeczeństwo jest bardzo wrażliwe na sposób wykorzystania przekazywanych informacji o sobie oraz przede wszystkim chroni przed cyberprzestępczością, ponieważ wie, jaką siłą dysponują hakerzy. Nowoczesna i bezpieczna strona ułatwia im decyzję o kontakcie, a nas chroni przed wyciekiem danych.

Responsywna, czyli wygodna dla użytkowników mobilnych

W czasach, gdy około 50% ruchu w Internecie odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych, które mają ekrany mniejsze i dotykowe, niezwykle ważne jest, aby dostosować stronę do tych urządzeń i wykorzystać oferowane przez nie możliwości. Na przykład przycisk umożliwiający natychmiastowe wykonanie połączenia telefonicznego z poziomu strony ułatwia kontakt i zachęca do niego.

Szybka i prosta komunikacja

Odpowiednie formularze i przyciski zachęcają ludzi do kontaktu. Użytkownicy chcą prostej, niezawodnej komunikacji. Dlatego link do telefonu czy formularz, dzięki któremu nie muszą otwierać na smartfonach skrzynki pocztowej i kopiować danych są bardzo na czasie.

Strona może zostać dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych według wytycznych WCAG.

Portfolio – wybrane realizacje

(Nasza strona również jest autorskim projektem).

    Napisz do nas

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.