Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Profesjonalne usługi IT

Profesjonalne wsparcie IT ułatwia ulepszenie Twojej architektury IT.

To optymalne rozwiązywanie bieżących problemów, a także przewidywanie przyszłych potrzeb oraz proaktywne działanie.

Dzięki temu masz pewność, że Twoja sieć funkcjonuje i będzie funkcjonowała najlepiej, jak może.

To gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z PROFESJONALNYCH USŁUG IT

W dzisiejszym świecie technologia jest tak rozwinięta, że tylko grupa specjalistów zna w całości rozwiązania z określonej dziedziny. Dotyczy to także branży informatycznej, dlatego wiele firm w Polsce i na świecie już korzysta z profesjonalnych usług IT nawet wtedy, kiedy zatrudniają zespoły informatyków. Wspierają się oferowanymi doświadczeniem i wiedzą, niezależnie od tego, czy potrzebują pełnej opieki w zakresie IT, czy też zatrudnieni przez te firmy informatycy są ekspertami w innej dziedzinie.

Dzięki posiadanej przez naszych specjalistów wiedzy już od wielu lat świadczymy profesjonalne wsparcie IT. Zbudowane na tej bazie doświadczenie jest najlepszą gwarancją, że znajdziemy dla Ciebie najbardziej adekwatne rozwiązanie problemów, z którymi się borykasz lub które mogą pojawić się w przyszłości – na przykład w związku z rozwojem Twojej organizacji.

Dobrze rozwinięta i bezpieczna sieć komputerowa w firmie to jeden z potężnych argumentów, który przemawia do Twoich klientów i budzi ich zaufanie. Dzięki temu mają pewność, że jakiekolwiek ryzyko, które może się wiązać z działaniem sieci, jest zminimalizowane (na przykład opóźnienie dostawy, niepowołany dostęp do ich poufnych danych). O korzyściach wpływających bezpośrednio na funkcjonowanie Twojej firmy przeczytasz poniżej.

Usługa nie istnieje przed momentem jej wykonania – stąd trudności w ocenie jakości przed zakupem. Z tego powodu oprócz referencji wykazujemy się najwyższą jakością procesu sprzedaży. Na każdym etapie z naszej strony obecny jest opiekun klienta, który doskonale zna jego potrzeby i oczekiwania, oraz inżynier techniczny, odpowiedzialny za proces doboru rozwiązania, jego testów i wdrożenia. Więcej informacji tutaj.

O wykonanej usłudze decydują możliwości czy wymagania techniczne oraz warunki finansowe, a także to, jakie problemy należy rozwiązać, jakie rozwiązania już funkcjonują w sieci oraz jakie są możliwości rozwoju.

Nasze projekty zawsze są dopasowane do wymagań procesów zachodzących u klienta. Dlatego zaproponujemy optymalny sposób na rozwiązanie Twojego problemu.

JAK MOŻEMY POMÓC W ULEPSZENIU TWOJEJ ARCHITEKTURY IT?

Doradztwo – pomożemy Twojej organizacji zlokalizować słabe punkty, zanim te staną się faktycznym problemem. Badanie sieci jest to działalność proaktywna, która zapewnia bezpieczeństwo.

Projektowanie sieci – projektujemy sieci nowoczesne i kompleksowo dostosowane do potrzeb organizacji. Zajmujemy się zarówno budowaniem jej od podstaw, serwisowaniem, jak również unowocześnieniem już istniejącej sieci – w zależności od potrzeb.

Outsourcing IT – dzięki niemu znacząco obniżysz koszty funkcjonowania organizacji oraz powierzysz swoją sieć komputerową w ręce specjalistów, którzy są na bieżąco z nowoczesnymi technologiami. Poprzez podniesienie funkcjonalności infrastruktury IT wzrasta wydajność całej organizacji.