Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Budowa sieci

PROFESJONALNA BUDOWA SIECI IT

Nowoczesna sieć dobrze zaprojektowana

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo i rozbudowę nowoczesnych sieci komputerowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, od zakładów produkcyjnych poprzez szpitale aż do instytucji państwowych (na przykład ośrodki gminne). Pracujemy zarówno w technologii przewodowej (w tym także światłowodowej), jak i bezprzewodowej – realizując projekty własne lub dostarczone przez klienta. Jak zawsze bazujemy tylko na sprawdzonych rozwiązaniach, gwarantujących wysoką wydajność i niezawodność sieci.

Przemyślana i zaplanowana architektura IT umożliwia efektywniejsze wykorzystywanie zasobów, a także ułatwia wdrażanie nowych rozwiązań.

PRACE Z ZAKRESU BUDOWY SIECI IT

OBEJMUJĄ:
  • dobór profesjonalnych elementów i komponentów,
  • montaż: urządzeń IT, tras kablowych oraz koryt, listew i płaszczy ochronno-maskujących, gniazd dedykowanych do sieci komputerowej,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • modernizację istniejącej infrastruktury,
  • kontrola dostępu (wraz z możliwością analizy przemieszczania się pracowników),
  • rejestracja czasu pracy (usprawnienie pracy działu kadrowego, podniesienie dyscypliny wśród pracowników, zmniejszenie zużycia papieru),
  • monitoring CCTV i systemy alarmowe.

BUDOWA NIEZAWODNEJ SIECI IT

Kluczowe aspekty budowania sieci informatycznej w organizacji
KLUCZOWE ASPEKTY PROCESU PROJEKTOWANIA SIECI

Na początku wspólnie analizujemy Twoje potrzeby oraz warunki użytkowania (czy sieć będzie centralna czy rozproszona, czy użytkownicy mobilni mają mieć dostęp do centrali, jeśli tak – w jakim stopniu, czy jest produkcja i należy ją wyodrębnić, czy serwer ma być centralny etc.). Na tej podstawie przedstawiamy swoją propozycję – to także pora na negocjacje!

Kiedy wszystkie ustalenia są już omówione przekładamy to na poziom logiki. W projekt możemy zaangażować się tylko w proces projektowania sieci, ale także jej budowy – tak, aby usługa była kompleksowa i dopasowana.

Uznani producenci rozwiązań ifnromatycznych
SPRAWDZONY BUDULEC

Korzystamy z urządzeń i komponentów dostarczanych przez najbardziej uznanych światowych producentów, m.in.: CISCO, 3com, D-link, TP-link, Linksys. Dodatkowo dysponujemy szerokim asortymentem okablowania, aby jeszcze precyzyjniej dopasować parametry transmisyjne do wymogów danej firmy.

BEZPIECZEŃSTWO SIECI

Jeśli zainteresował Cię temat projektowania sieci, warto zapoznać się również z materiałami dotyczącymi zapewnienia jej bezpieczeństwa.