Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Rozwiązania sieciowe

Każdy administrator infrastruktury informatycznej organizacji chce nią efektywnie zarządzać.

Dostarczamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które tworzą zintegrowane, wydajne i niezawodne środowisko.

OCHRONA SIECI KOMPUTEROWEJ W FIRMIE I INSTYTUCJI

Kiedy myślimy o rozwiązaniach sieciowych, najistotniejszą kwestią, oprócz wydajności, jest bezpieczeństwo sieci. Dostarczane przez nas rozwiązania sieciowe są gruntownie przemyślane pod tym kątem, ponieważ w dzisiejszych czasach sieci są przepełnione ważnymi danymi, które powinny być chronione przed niepowołanym dostępem. Chociaż wydaje się, że czyhających zagrożeń jest więcej niż kiedyś i ich ilość wzrasta wraz z rozwojem technologii, tak naprawdę dane mogą być chronione lepiej niż kiedykolwiek – wystarczy wiedzieć, jak to zrobić. A my właśnie po to jesteśmy!

Ochrona sieci informatycznej infrastruktury IT - rozwiązania sieciowe

KLUCZOWA KWESTIA – BEZPIECZEŃSTWO

Nowoczesne rozwiązania wymagają zupełnie innego spojrzenia na architekturę IT. Dzięki nim można poprawić wydajność, obniżyć koszty i utrzymać elastyczność podczas rozbudowy.

Zapewniamy pełną pomoc techniczną na etapie konfiguracji i wdrożenia urządzeń i usług. Dzięki temu prace nad uruchomieniem nowej lub modernizacją starej sieci przebiegają o wiele szybciej.

Zespół naszych techników posiada certyfikaty potwierdzające ich wiedzę. To najlepsza gwarancja, że świadczona przez nas obsługa jest w pełni profesjonalna i zgodna z wymaganiami producenta.

Realizowane wspólnie działania opieramy na przekonaniu, że każda strona będzie stroną wygraną. Dbamy o to, by każda współpraca zamieniała się w długoletnią relację biznesową, dzięki której możemy wpływać na rozwój Twojej firmy, dostarczając urządzenia najwyższej jakości.

Służymy pomocą zarówno w instalacji i wdrożeniu, jak i przeszkoleniu pracowników, którzy mają zajmować się obsługą rozwiązań.

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, w strategii działania każdej organizacji sieć odgrywa krytyczną rolę. Jej rzeczywista ochrona przed zaawansowanymi i stale ewoluującymi zagrożeniami to konieczność, ponieważ ryzyko, jakie niosą, jest zbyt duże dla wielu firm i instytucji.

Nasi handlowcy i inżynierowie dobierają odpowiednie rozwiązania. Doradzają, na co warto zwrócić uwagę – to nie tylko kompleksowość oferty, ale również odpowiedzialność – infrastruktura IT, chociaż dobrze funkcjonująca, może być narażona na liczne zagrożenia, które staramy się niwelować już na etapie projektowania.

 W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ SIECIOWYCH OFERUJEMY:

  • zabezpieczenia brzegowe (urządzenia UTM, chroniące sieć organizacji na styku z innymi sieciami),
  • antyspam (ochrona przed zagrożeniami przesyłanymi za pomocą poczty elektronicznej),
  • budowę sieci (na przykład wykonanie serwerowni, okablowania strukturalnego).

Chcemy poinformować, że firma AT Computers dostarczyła do nas rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT. Zakres zamówienia za łączną kwotę 11 768,79 złotych netto powierzonego AT Computers obejmował dostarczenie Barracuda Next Generation Firewall (…). Zamówienie zostało zrealizowane należycie. Szczególnie ważnym aspektem było zapewnienie wysokiego poziomu merytorycznego i organizacyjnego przebiegu procesu zakupu już na etapie wstępnych rozmów

– Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Wł. Broniewskiego w Nysie