Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Rozwiązania sieciowe

Każdy administrator infrastruktury informatycznej organizacji chce nią efektywnie zarządzać.

Dostarczamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które tworzą zintegrowane, wydajne i niezawodne środowisko.

KLUCZOWA KWESTIA – BEZPIECZEŃSTWO

Kiedy myślimy o rozwiązaniach sieciowych, najistotniejszą kwestią, oprócz wydajności, jest bezpieczeństwo sieci. Dostarczane przez nas rozwiązania sieciowe są gruntownie przemyślane pod tym kątem, ponieważ w dzisiejszych czasach sieci są przepełnione ważnymi danymi, które powinny być chronione przed niepowołanym dostępem. Chociaż wydaje się, że czyhających zagrożeń jest więcej niż kiedyś i ich ilość wzrasta wraz z rozwojem technologii, tak naprawdę dane mogą być chronione lepiej niż kiedykolwiek – wystarczy wiedzieć, jak to zrobić. A my właśnie po to jesteśmy!

Ochrona sieci informatycznej infrastruktury IT - rozwiązania sieciowe

Nowoczesne rozwiązania wymagają zupełnie innego spojrzenia na architekturę IT. Dzięki nim można poprawić wydajność, obniżyć koszty i utrzymać elastyczność podczas rozbudowy.

Zapewniamy pełną pomoc techniczną na etapie konfiguracji i wdrożenia urządzeń i usług. Dzięki temu prace nad uruchomieniem nowej lub modernizacją starej sieci przebiegają o wiele szybciej.

Zespół naszych techników posiada certyfikaty potwierdzające ich wiedzę. To najlepsza gwarancja, że świadczona przez nas obsługa jest w pełni profesjonalna i zgodna z wymaganiami producenta.

Realizowane wspólnie działania opieramy na przekonaniu, że każda strona będzie stroną wygraną. Dbamy o to, by każda współpraca zamieniała się w długoletnią relację biznesową, dzięki której możemy wpływać na rozwój Twojej firmy, dostarczając urządzenia najwyższej jakości.

Służymy pomocą zarówno w instalacji i wdrożeniu, jak i przeszkoleniu pracowników, którzy mają zajmować się obsługą rozwiązań.

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, w strategii działania każdej organizacji sieć odgrywa krytyczną rolę. Jej rzeczywista ochrona przed zaawansowanymi i stale ewoluującymi zagrożeniami to konieczność, ponieważ ryzyko, jakie niosą, jest zbyt duże dla wielu firm i instytucji.

Nasi handlowcy i inżynierowie dobierają odpowiednie rozwiązania. Doradzają, na co warto zwrócić uwagę – to nie tylko kompleksowość oferty, ale również odpowiedzialność – infrastruktura IT, chociaż dobrze funkcjonująca, może być narażona na liczne zagrożenia, które staramy się niwelować już na etapie projektowania.

 W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ SIECIOWYCH OFERUJEMY:

  • zabezpieczenia brzegowe (urządzenia UTM, chroniące sieć organizacji na styku z innymi sieciami),
  • antyspam (ochrona przed zagrożeniami przesyłanymi za pomocą poczty elektronicznej),
  • budowę sieci (na przykład wykonanie serwerowni, okablowania strukturalnego).