Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Rozwiązania serwerowe

Każde rozwiązanie serwerowe jest inne, szyte na miarę infrastruktury IT organizacji, w której pracuje.

Dlatego dobrze dobór warto powierzyć specjalistom, którzy zapewnią najwyższą funkcjonalność i wydajność,

jednocześnie mając na uwadze ekonomię oraz przyszłą rozbudowę infrastruktury.

ROZWIĄZANIA SERWEROWE SZYTE NA MIARĘ

Odpowiednio dobrane oprogramowanie

Dodatkowe rozwiązania

Sprawdzone rozwiązanie: ekonomiczne, efektywne i skalowalne

Ustalenie funkcji

Ustalenie funkcji

Gwarancja od producenta

Integralność elementów

Niezależnie od potrzeb, jakie ma zaspokoić rozwiązanie, nasza propozycja będzie najwyższej jakości. Czy to ma być serwer pocztowy, plików, rack czy tower – gwarantujemy właściwą wydajność sprzętu dzięki naszej specjalistycznej wiedzy oraz poprzez uwzględnienie indywidualnych potrzeb (na przykład: zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa danych, ilość komputerów oraz baz danych, wielkość sieci, przewidywany rozwój).

Z AT Computers współpracujemy od 2017 roku. Firma dostarcza do nas rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci. Od firmy AT Computers nabyliśmy do tej pory m.in. rozwiązanie serwerowe wraz z wdrożeniem systemu do wirtualizacji (…).

W efekcie podniósł się poziom ergonomii i komfortu pracy.

Współpracę oceniamy bardzo wysoko (zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym). Dbają o potrzeby swoich klientów także po zakończeniu transakcji. Szybko realizują nasze potrzeby zamówieniowe, zawsze zgodnie z terminem. Za każdym razem doskonale potrafią odpowiedzieć na potrzeby

– Pneumat System Sp. z o.o.

GŁÓWNY ZAKRES PROJEKTÓW Z ZAKRESU ROZWIĄZAŃ SERWEROWYCH

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, odpowiedz na kilka pytań: badanie potrzeb.

  • Dobór najbardziej odpowiedniego rozwiązania do wielkości infrastruktury i realizowanych zadań.
  • Dobór parametrów technicznych serwerów z uwzględnieniem potrzeb – między innymi pod kątem oczekiwanej mocy obliczeniowej, przeznaczenia serwera.
  • Projektowanie odpowiedniej architektury komunikacji pomiędzy innymi urządzeniami w ramach sieci, na przykład: innymi serwerami, systemami pamięci masowych.
  • Kalkulacja oraz dobór odpowiednich systemów wewnętrznej pamięci masowej, przy uwzględnieniu: wydajności podsystemu, czasu odbudowy po awarii jednego z dysków, zakresu oferowanego bezpieczeństwa oraz ewentualnej przyszłej rozbudowy czy optymalizacji dostępu do danych.
  • Migracja posiadanych systemów fizycznych do wirtualnych.
  • Wdrażanie rozwiązania wraz z instruktażem.

SERWERY DLA FIRM I INSTYTUCJI

Nowoczesne technologie w infrastrukturze IT
KU NOWOCZESNYM TECHNOLOGIOM

Nawet nieduże infrastruktury serwerowe coraz częściej tworzone są na podstawie środowisk wirtualnych. To ekonomiczne oraz wydaje rozwiązanie sprzyja wzrostowi bezpieczeństwa systemów IT. Dowiedz się więcej.

Gwarancja urządzenia
GWARANCJE

Każde urządzenie posiada gwarancję (w zależności od producenta może trwać nawet do 5 lat). Oprócz tego możesz skorzystać z opcji Next Business Day oraz Door 2 Door.

Dopasowane rozwiązania serwerowe dopasowane do sieci informatycznej na zamówienie
TECHNIKALIA

Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań, ale w wielu przypadkach warto, abyś rozważył opcję rozwiązań dopasowanych do potrzeb organizacji. Od momentu złożenia zamówienia do dotarcia do Twojej siedziby zazwyczaj upływają cztery tygodnie.

Dobór takiego rozwiązania konsultowany jest z naszym inżynierem, specjalizującym się w rozwiązaniach serwerowych, na podstawie przygotowanego badania potrzeb.

OPROGRAMOWANIE SERWEROWE

Logo VMware
VMware

VMware to preferowany wybór przedsiębiorstw na całym świecie. Platforma infrastrukturalna VMware pozwoliła im znacząco obniżyć koszty – oszczędności liczone są w milionach dolarów. Szeroki ekosystem opiera się na otwartych interfejsach i dużej ilości rozwiązań.

Logo Microsoft
Windows

Serwerowe systemy operacyjne Windows są obecnie najpopularniejszą platformą systemową. To gwarancja stabilności i wygody użytkowania. Program wyposażony jest w wiele funkcjonalności, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach klientów biznesowych.

SPRZĘT: WYSOKIEJ JAKOŚCI SERWERY DLA FIRM I INSTYTUCJI

SERWERY DELL EMC

To maksymalizacja wydajności dzięki wysoce skalowalnej architekturze, elastycznej pamięci wewnętrznej oraz inteligentnej automatyzacji cyklu życia serwera. Warstwę ochrony jest wbudowana w oprogramowanie.

Mamy status Platinum Partner Dell.

SERWERY HPE: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE

Serwery HP wyróżniają się nowatorską konstrukcją oraz zintegrowaniem z rozwiązaniami, co przyczynia się do redukcji wydatków. Szereg dodatkowych opcji pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie do infrastruktury sieci.

SERWERY LENOVO

Niezawodność, bezpieczeństwo, skalowalność i wydajność to cztery cechy serwerów Lenovo, na których skupia się ich innowacyjny producent. Sprzęt projektowany jest tak, aby łatwo było rozbudować architekturę IT.

SERWERY FUJITSU

Serwery Fujitsu zaprojektowane są z myślą o wysokiej wydajności, dzięki czemu przyczyniają się do zmniejszenia kosztów energii i klimatyzacji przy jednoczesnej maksymalizacji mocy obliczeniowej. Ich ważną cechą jest niezawodność. Producent optymalizuje serwery pod kątem wirtualizacji.

SERWERY NAS QNAP

Logo QNAP

Rozwiązania NAS (sieciowe pamięci masowe) firmy QNAP to szeroka gama produktów, w której każdy znajdzie model spełniający wymagania, jakie będą przed nim stały. Gwarantują niezawodność, wysoką wydajność oraz łatwe zarządzanie. Jesteśmy certyfikowanym partnerem QNAP.

SERWERY NAS SYNOLOGY

Logo Synology

Serwery NAS firmy Synology zapewniają płynne udostępnianie plików. Jest kompatybilny z oprogramowaniem maszyn wirtualnych. W ofercie znajdują się rozwiązania zarówno do małych, jak i dużych organizacji.