Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57
Wdrożenie Stormshield w ciągu jednego dnia Stormshield AT Computers przejdź do nowej generacji skorzystaj z wdrożenia rozwiązania Stormshield na miarę nowoczesności

DLACZEGO WARTO ZLECIĆ PROFESJONALNE WDROŻENIE?

Każda sieć jest inna, podczas wielu wdrożeń poznaliśmy już możliwości, dzięki którym dostosowujemy UTM do potrzeb. Skorzystaj z naszej wieloletniej praktyki, a niezależnie od tego, czy masz krótki, czy długi staż, możesz wiele zyskać.

Gwarancja prawidłowego przebiegu wdrożenia

Zajmiemy się tym kompleksowo, więc masz pewność, że proces przebiegnie prawidłowo

Szkolenie z obsługi UTM Stormshield

Podczas wdrożenia przejdziesz szkolenie z obsługi

Oszczędność czasu na procesie wdrożenia

Proces przebiega szybko, nie tracisz cennego czasu

optymalizacja czasu pracy

Jeśli masz inne, ważniejsze sprawy, możesz się nimi zająć

WDROŻENIE KROK PO KROKU

Stormshield wdrożenie rozwiązania ze szkoleniem i pomocą techniczną Analiza sieci wdrożenie urządzenia indywidualne szkolenie opieka techniczna dwutygodniowa

Zleć wdrożenie swojego urządzenia Stormshield certyfikowanym inżynierom AT Computers, którzy już 10 lat temu zdobyli pierwsze certyfikaty (i cały czas zdobywają nową wiedzę).

CO WCHODZI W SKŁAD WDROŻENIA?

 • Analiza sieci
 • Konfiguracja sieci
 • Konfiguracja sprzętu Stormshield
 • Stworzenie przykładowej polityki bezpieczeństwa
 • Szkolenie z najważniejszych aspektów działania UTM Stormshield
 • Osiem godzin wykwalifikowanego, certyfikowanego inżyniera
 • Dwutygodniowe wsparcie techniczne po wdrożeniu
 • Podstawowe wdrożenie to osiem godzin pracy inżyniera. Zakłada, że sieć jest poprawnie skonfigurowana
 • Wdrożenie odbywa się na miejscu u klienta lub zdalnie

Jeśli standardowe wdrożenie nie pokrywa się z Twoimi potrzebami, skontaktuj się z nami, a przedstawimy indywidualną wycenę.

MASZ WIĘKSZE POTRZEBY?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy ofertę do potrzeb. Jeśli w Twoim przypadku podstawowe wdrożenie nie wystarczy (np. chcesz coś przy okazji poprawić w sieci), odezwij się do nas, a wspólnie opracujemy plan działania.

Pracujemy głównie na terenie Wielkopolski, ale dojazdy nie stanowią dla nas problemu. Jeśli Twoja organizacja ma siedzibę w innym województwie, skorzystaj z poniższego kalkulatora, aby dowiedzieć się, jakie są dodatkowe koszty.

REALIZACJE

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

W tego typu organizacjach ważna jest bezpieczna komunikacja z poziomu urządzeń mobilnych, ponieważ dostęp do danych firmowych jest konieczny także na licznych budowach. Warto także zwrócić uwagę na optymalizację łączy, aby obniżyć zużycie tych zasobów. Kontrola użytkowników na odległość to podstawa w przypadku rozproszonej sieci. Klient z tej branży zdecydował się na wdrożenie z naszą pomocą Stormshield SN710 z opcją serwisową UTM Security Pack oraz Next Business Day.

SŁUŻBA ZDROWIA

Placówki medyczne, na przykład szpitale, przetwarzają dużą ilość wrażliwych danych. Ponadto z Wi-Fi korzysta bardzo dużo osób, nie tylko personel, ale także chorzy czy ich gości. W takiej sytuacji wysokiej jakości ochrona sieci za pomocą urządzeń Next Generation jest wręcz koniecznością. U jednego z naszych klientów – jest to szpital, wdrożyliśmy rozwiązanie Stormshield SN710 z opcją serwisową UTM Security Pack oraz Next Business Day (w przypadku awarii wymiana urządzenia odbywa się już następnego dnia).

SZKOŁY

Szkoły wykorzystują sieć najczęściej w administracji, gdzie przechowują wiele wrażliwych danych swoich uczniów (obecnych i byłych), które powinny być dobrze chronione. Brak odpowiednich zabezpieczeń może skutkować ich wyciekiem. Aby się przed tym uchronić, jedna ze szkół, korzystająca z naszych usług, wykorzystuje między innymi funkcjonalności oferowane przez  Stormshield SN510 (z serwisem UTM Security Pack). Ten UTM jest powszechnie wykorzystywany przez małe placówki, które znajdują się w jednej lokalizacji.

Pełen profesjonalizm na każdym etapie prac – od doradztwa i projektu, poprzez wybór optymalnych rozwiązań i ich wdrożenie, skończywszy na pomocy technicznej sprawia, że z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę AT Computers innym podmiotów, jako rzetelnego i godnego zaufania partnera w projektach z zakresu IT – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE

Rozwiązanie klasy UTM dla małych i średnich przedsiębiorstw, które jest najbardziej popularne, to Stormshield SN510. Nasz klient, który zajmuje się produkcją, korzysta z dwóch urządzeń brzegowych SN510. Posiada dwa oddziały zlokalizowane w dwóch miejscowościach. Technologia wykorzystywana w produktach jest bardzo nowatorska, dlatego zadbał o bezpieczeństwo przesyłanych pomiędzy nimi danych. Co roku wznawiają serwis UTM Security Pack.

INSTYTUCJE NAUKOWE

Wdrożenie w instytucie naukowym odpowiedniego rozwiązania chroniącego styk sieci to zadanie dla specjalistów. Dane chronione w ich sieci często są efektem wielu lat pracy, ich utrata lub wyciek może być dużym ciosem dla pracujących naukowców oraz organizacji. U jednego z klientów nasz specjalista wdrożył Stormshield SN510 (z opcją serwisową UTM Security Pack oraz audytem podatności). Przy okazji dokonane zostały inne zmiany, np. nowe opracowanie sieci wewnętrznej, dodanie przełączników sieciowych.

ADMINISTRACJA

Instytucje państwowe, jak na przykład urzędy miast, coraz częściej stawiają na ochronę o wiele szerszą niż firewall i antywirus. Wdrożenie UTM Stormshield z pomocą naszego specjalisty pomogło  zapewniło efektywne ustawienia polityki bezpieczeństwa. Koszty utrzymania jednego urządzenia spełniającego wiele funkcji są ekonomiczne. Oprócz wdrożenia administratorzy sieci przeszli szkolenie i otrzymali opiekę techniczną po wdrożeniu.

Złożone zamówienie zostało zrealizowane nalezycie, w uzgodnionym terminie i zgodnie z zawartymi ustaleniami. Firma AT Computers dała się poznać jako solidny partner, który doskonale potrafi odpowiedzieć na potrzeby klienta. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Transakcja spełniła nasze oczekiwania, dlatego też z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy AT Computers innym zainteresowanym – Starostwo Powiatowe w Kole.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Dziękujemy za zapoznanie się z informacjami. Jeśli mają Państwo do nas pytanie – serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza.

  Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.