Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57
Logo AT Computers białe

STRONA INTERNETOWA: ZESTAWIENIE PAKIETÓW

Jeśli chcesz dopasować pakiet do swoich potrzeb, swoje potrzeby opisz w formularzu w polu Dodatkowe informacje albo wypełnij ankietę.

Podane kwoty są kwotami netto.

PRZEŚLIJ ODPOWIEDŹ

DANE KONTAKTOWE

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Firma:

Adres strony internetowej:

OPCJA

Wybieram pakiet... (wymagane)

Dodatkowe informacje:

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.

MASZ INNE POTRZEBY?

Wypełnij ankietę i opowiedz nam o swoich indywidualnych potrzebach:

REFERENCJE

Z firmą AT Computers współpracujemy na wielu płaszczyznach. Nasz ostatni projekt, to przebudowa i nowa szata strony internetowej. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A to za sprawą kreatywności ludzi, którzy się tym zajmowali. Dziękujemy i szczerze polecamy innym.

Rentgen Stomatologiczny
(Poznań, Wieniawskiego)

JAK PRZEBIEGA PROCES WDROŻENIA STRONY?

ANALIZA POTRZEB

PRZYGOTOWANIE OFERTY

AKCEPTACJA OFERTY

PROPOZYCJA DESIGNU STRONY

PRACA NAD PRZESŁANĄ PROPOZYCJĄ WYGLĄDU
(WYBÓR SPOŚRÓD PRZESŁANYCH PROPOZYCJI PLUS MAKSYMALNIE TRZY POPRAWKI)

PRZESŁANIE GOTOWEGO PROJEKTU

OSTATECZNE POPRAWKI
(MAKSYMALNIE TRZY)

AKCEPTACJA PROJEKTU STRONY

WDROŻENIE STRONY INTERNETOWEJ

SŁOWNIK TERMINÓW

PODSTRONA

Każda podstrona zawiera inne treści, więc jej wygląd i zawarte w niej funkcjonalności są dopasowane do konkretnego przypadku.

BANER

Projekt graficzny odzwierciedla zawartą na podstronie treść. Może to być projekt oparty na zdjęciach, ale także być ilustracją.

ZESTAW IKON

Zestaw ikon jest dopasowany do potrzeb każdego klienta: jego branży i treści na stronie. Ich liczba również jest zależna od treści.

INTERAKTYWNA MAPA DOJAZDOWA

Dzięki tej mapie każdy klient wie, gdzie znajduje się siedziba firmy i jej oddziały (jeśli jest więcej niż jedna lokalizacja). Mapa, po kliknięciu w odpowiednią ikonę, umożliwia ustawienie trasy. Przykład

FORMULARZ KONTAKTOWY

Umożliwia klientowi szybkie zadanie pytania, a Ty zdobywasz kontakt do zaangażowanego klienta. Warto pamiętać, aby był możliwie krótki, ale też funkcjonalny.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Do formularza piszemy politykę prywatności, aby spełniał wymagania RODO. Przykład

GALERIA

Na stronach wykorzystywana jest głównie do prezentowania oferty i realizacji/portfolio.

BLOG

Jeśli chcesz dzielić się swoją ekspercką wiedzą albo informować klientów o zmianach, jakie zachodzą w Twojej firmie (np. zmiana godzin otwarcia z okazji świąt). Przykład

PAKIET NARZĘDZI MARKETINGOWYCH

Strony internetowe mogą być zintegrowane z zewnętrznymi narzędziami, na przykład Google Analytics, a także posiadać wewnętrzne rozwiązania, które między innymi ulepszają stronę pod kątem pozycjonowania. Konkretne narzędzia dobierane są do potrzeb klienta.

PORÓWNYWARKA PRODUKTOWA (TABELA)

Jeśli posiadasz w swojej ofercie podobne produkty (na przykład sesje fotograficzne czy właśnie strony internetowe), aby ułatwić klientowi wybór najbardziej adekwatnej do jego zapotrzebowania oferty, możesz przedstawić ją w postaci tabeli.

INSTRUKCJA OBSŁUGI STRONY

Po przeniesieniu strony na oficjalna domenę każdy klient otrzymuje od nas instrukcję obsługi strony. Zawiera ona wszystkie kroki, które trzeba wykonać, aby na przykład dodać nową galerię. Jego zawartość jest dostosowana do potrzeb klienta. Istnieje też możliwość przeprowadzenia szkolenia.

KONFIGURATOR PRODUKTOWY

Jeśli Twoje usługi są złożone i cena zależy od różnych składowych, konfigurator może ułatwić klientowi zrozumienie swoich potrzeb, a Tobie przygotować wycenę.

CHAT MESSENGER

Jeśli prowadzisz fanpage swojej firmy na portalu Facebook, możesz ułatwić wysłanie pytania na oficjalny Messenger. Komunikat pojawi się w aplikacji administratora i umożliwi mu równie szybką odpowiedź.

SESJA ZDJĘCIOWA

Jeśli chcesz pokazać klientowi, jak wygląda Twoja siedziba albo potrzebujesz pięknych zdjęć swoich produktów. Indywidualna szata graficzna jest bardzo pozytywnie odbierana przez użytkowników.

KALENDARZ SPOTKAŃ/TERMINÓW

Dużo czasu zajmuje Ci umawianie się z klientem na wolny termin? Musisz zapisywać w notesie i później podczas rozmowy do szukać? Klienci przyjeżdżają i odbijają się od Twoich drzwi, bo teraz nie masz czasu? Kalendarz online z możliwością rezerwacji przyspiesza i automatyzuje ten proces.

HOSTING

Oferujemy również usługę hostingu strony oraz poczty elektronicznej.

DOMENA

Oferujemy wykupienie domeny internetowej zarówno nowej, jak i przedłużenia.

SZYFROWANIE SSL

Chroni dane osobowe, hasła czy numery kart kredytowych.Wzbudza zaufanie użytkowników, a także podnosi pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, która preferuje bezpieczne strony internetowe.