Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

OFFICE 365 W TWOJEJ ORGANIZACJI

12 marca 2020

Czy potrafisz sobie wyobrazić efektywnie działającą firmę bez pakietu Office? Podstawowy pakiet, składający się z programów Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher, OneNote oraz Outlook, zapewnia komplet programów do pracy w biurze. Jednak świat biznesu nie stoi w miejscu, dzisiaj nawet małe i średnie przedsiębiorstwa wymagają rozwiniętych technologicznie narzędzi. Dzięki Office 365 mają je na wyciągnięcie ręki. Jedną z zalet jest zniesienie dużych kosztów początkowych.

Microsoft zapowiada, że konieczna będzie zmiana oprogramowania Office. Jeśli nie korzystasz jeszcze z Office 365, zapoznaj się z informacjami.

Subskrypcja Office 365 podnosi efektywność pracy poprzez dostęp do dodatkowych funkcji oraz możliwość zainstalowania na wielu urządzeniach (w  tym także z systemem Android). Zapewnia zaawansowaną ochronę poczty Microsoft Outlook. Aplikacje są stale aktualizowane (w pakietach do Office 2019 aby zaktualizować programy do nowej wersji, trzeba je kupić). Ponadto organizacja ma dostęp do usług Microsoft (m.in. OneDrive – 1 TB).

Przede wszystkim pakiet Office 365 w porównaniu z poprzednimi jest kompleksowym i bardzo spójnym rozwiązaniem. Przedstawiliśmy to na naszej infografice.