Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

NOWE WEBINARIA: BARRACUDA

10 czerwca 2020

Serdecznie zapraszamy na nowe webinary Barracuda. Dzięki nim lepiej poznasz funkcjonalności i zalety UTM Barracuda. Zobac,z które jest dla Ciebie najbardziej interesujące:

Barracuda CloudGen Firewall – konfiguracja CudaLaunch

Podczas tego webinarium technicznego będziesz mógł przekonać się, jak łatwo skonfigurować CudaLaunch, czyli autorskie oprogramowanie Barracuda. Pozwala ono zdalnie korzystać z firmowych zasobów. Zobaczysz w akcji przyjazny interfejs użytkownika, zaprojektowany z myślą o prostocie i wygodzie korzystania.

Kiedy? Każdy poniedziałek, godz. 12:30

Przeczytaj Case Study

Barracuda CloudGen Firewall – konfiguracja SSL VPN

W trakcie tego webinarium technicznego zobaczysz, jak skonfigurować zdalny dostęp SSL VPN za pomocą Barracuda CloudGen Firewall i przekonasz się, że hasło „We simplify IT” to nie tylko pusty slogan – obsługa rozwiązań Barracuda rzeczywiście jest szybka i intuicyjna. Opowiemy co zrobić, żeby pracownicy mieli bezpieczny i wygodny dostęp do firmowych zasobów.

Kiedy? Każdy wtorek, godzina 12:30

Barracuda CloudGen Firewall – konfiguracja Klienta NAC

Podczas tego webinarium technicznego będziesz mógł poznać konfigurację Barracuda Network Access Client – prostego we wdrożeniu narzędzia, które zapewnia zdalny dostęp do firmowych zasobów oraz pozwala monitorować status poszczególnych urządzeń.

Kiedy? Każda środa, godzina 12:30