Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Forum Użytkowników Stormshield 2023 – Troubleshooting na SNS

Zapraszamy do obejrzenia webinaru Stormshield – NA ŻĄDANIE.
Bez wyjazdów, bez kosztów, przed ekranem własnego komputera!
W dowolnym momencie!

Cyberbezpieczeństwo staje się coraz większym wyzwaniem dla firm każdej wielkości, jak również dla instytucji państwowych. Forum Użytkowników Stormshield, to idealne wydarzenie dla wszystkich osób zajmujących się bezpieczeństwem IT w swoich organizacjach.

W trakcie tegorocznej edycji przekazaliśmy wiedzę praktyczną dotyczącą tego, w jaki sposób przygotować swoją sieć na ewentualne ataki hackerów, a także pokazaliśmy dobre sposoby i praktyki na zabezpieczenie przed takimi sytuacjami z wykorzystaniem technologii Stormshield. Tegoroczna edycja była szczególnie dedykowana dla firm i organizacji chcących chronić swoich pracowników pracujących w trybie home office.

Wszystkie pokazy praktyczne zostały przeprowadzone na żywo przez ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa ze Stormshield oraz DAGMA.

Tegoroczna edycja odbyła się 25 maja w trybie hybrydowym – stacjonarnie w Katowicach oraz online. Więcej o wydarzeniu: https://stormshield.pl/fus.

Wypełnij formularz kontaktowy, aby otrzymać nagranie z pokazu praktycznego przedstawionego podczas Forum Użytkowników Stormshield 2023 – Troubleshooting na SNS.

Masz dodatkowe pytania? Nie możesz się zarejestrować? Skontaktuj się z nami:

Katarzyna Michalak
tel. 61 646 80 41 | k.michalak@atcomp.pl