Skontaktuj się z nami biuro@atcomp.pl 61 625 68 57

Integracja systemów informatycznych

IDEA

W organizacjach, niezależnie od ich wielkości, często funkcjonuje obok siebie wiele systemów informatycznych. Księgowość, produkcja, magazyn, dział handlowy mogą pracować na osobnych programach, chociaż wykorzystują te same dane. Tak jak ludzie z działów komunikują się między sobą, tak między systemami powinna istnieć odpowiednia wymiana informacji.

Integracja systemów informatycznych w organizacji to stworzenie synergicznego i bezpiecznego środowiska. To wdrożenie nowoczesnych standardów zarządzania organizacją.

KORZYŚCI

Sprawnie zorganizowane środowisko pracy

Wysoki zwrot inwestycji

Optymalizacja kosztów

Usprawnienie procesów

Niezawodność funkcjonowania

Sprawna wymiana informacji

Spójność danych

Lepsza jakość analizy danych

Efekt synergiczny widoczny w działaniu organizacji

KROKI

Działania takie wymagają szerokiej i wyspecjalizowanej wiedzy informatycznej, m.in. programowania. Dlatego warto wybrać nasz doświadczony zespół. Kładziemy nacisk na automatyzację procesów oraz realizację celów klienta. Analizujemy obecną infrastrukturę. Wdrożone rozwiązania pozwalają na płynne przejście. Dbamy, aby integracja nie wpływała na funkcjonowanie firmy, potrafimy przeprowadzić tzw. operacje na otwartym sercu. Dzięki temu jakość funkcjonowania organizacji znacząco wzrasta.

OFERTA

  • Analiza i projektowanie systemów (np. CRM)
  • Wirtualizacja środowisk fizycznych
  • Integracja istniejących systemów informatycznych działów organizacji
  • Wdrożenie rozwiązań