logo

Cel firmy

Profesjonalne podejście do usług IT stawia AT Computers w gronie regionalnych liderów rozwiązań IT. Naszą misją jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości rozwiązań – nowoczesnych, ekonomicznych i w pełni przystosowanych do oczekiwań danego przedsiębiorstwa. Chcemy, by nasza firma była pierwszym i oczywistym wyborem dla przedsiębiorstw i instytucji poszukujących wsparcia informatycznego na każdej płaszczyźnie.

Oferta

W AT Computers zapewniamy Klientom pełen zakres usług Outsourcingu IT i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych oraz sieci. Projektujemy i wdrażamy systemy teleinformatyczne. Sprawujemy także bieżący nadzór nad stanem technicznym infrastruktury IT.

Oferta firmy skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw prywatnych, a także instytucji państwowych. Wielkość i różnorodność realizacji AT Computers dla wszystkich branż sprawia, że możemy sprostać nawet najbardziej skomplikowanym i wyszukanym potrzebom naszych Klientów.

Doświadczenia

Od 2006 roku nawiązaliśmy współpracę z ponad 2500 firm. To 2,5 tysiąca celów biznesowych, 2,5 tysiąca różnych problemów informatycznych do rozwiązania, 2,5 tysiąca zespołów ludzi, dla których jakość codziennej pracy uzależniona jest od zaproponowanych przez nas rozwiązań. Śmiało możemy zatem powiedzieć, że nasi Klienci przetestowali ofertę AT Computers pod każdym względem, a efekty naszych działań zaowocowały w wielu przypadkach decyzją o długofalowej współpracy.

Wartości

Najważniejszymi wartościami w AT Computers są wiedza i zaangażowanie. Doskonała orientacja w aktualnym rynku IT, znajomość najnowocześniejszych światowych technologii oraz innowacyjne i dalekie od schematów podejście do wykonywanych prac sprawiają, że nasza współpraca z Klientami opiera się na pełnym zaufaniu. Jednocześnie gwarantujemy całkowite zaangażowanie w każdy aspekt współpracy. Wdrażane rozwiązania dopasowujemy indywidualnie nie tylko do branży, w której działa Klient, ale także do specyfiki konkretnej firmy.


Referencje

Obserwowanie dynamicznego wzrostu pozycji naszych Klientów to dla nas miara sukcesu. Uzyskane referencje stanowią najlepsze potwierdzenie jakości usług AT Computers. Z większością spośród tych firm współpracujemy stale już od wielu lat, doradzając, wspierając i rozwiązując nawet wysoce skomplikowane problemy techniczne.

 • DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej i Mat

  Na podstawie doświadczeń z wieloletniej współpracy stwierdzamy, że AT Computers posiada wykwalifikowany personel i zaplecze sprzętowo – programowe do świadczenia wsparcia technicznego, informatycznego i programistycznego.(...) W efekcie podniósł się poziom ergonomii i komfortu naszych pracowników, a co za tym idzie jakość obsługi naszych klientów.

  V-ce PREZES ZARZĄDU
  Adam Piber

  zobacz referencję
 • Klar Glass

  Usługi realizowane są należycie, w uzgodnionym terminie, zgodnie z zawartymi ustaleniami, a firma AT Computers dała poznać się jako solidny dostawca i wykonawca. (...) Współpracę oceniamy bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy AT Computers innym zainteresowanym.

  PREZES ZARZĄDU
  Leszek Roemer

  WICEPREZES ZARZĄDU
  DYREKTOR HANDLOWY
  Andrzej Kaźmierczak

  zobacz referencję
 • Unitechnika S.A.

  Z inicjatywy AT Computers, przeprowadzono wiele prac modernizacyjnych i wdrożeniowych, dzięki czemu zdecydowanie poprawiono poziom bezpieczeństwa oraz wydajności infrastruktury teleinformatycznej. (...) Profesjonalne doradztwo oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków pozwala nam sądzić, iż firma AT Computers z powodzeniem poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami branży informatycznej.

  V-ce PREZES ZARZĄDU
  Zdzisław Piber

  zobacz referencję
 • Modertrans Poznań Sp. z o.o.

  Modertrans jako dynamiczna firma, kilka lat temu szukała partnera z branży informatycznej, który będzie potrafił sprostać niejednemu wyzwaniu stawianemu przez nas. (…) Po latach współpracy możemy polecić firmę AT Computers, nie tylko ze względu na rzetelność i szybkość działania, ale również jako firmę stawiającą na najnowsze i kompleksowe rozwiązania.

  PREZES ZARZĄDU
  DYREKTOR NACZELNY
  Andrzej Bręczewski

  zobacz referencję
 • Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Pobiedziskach współpracuje z firmą AT Computers w zakresie usług obsługi informatycznej (…) Bardzo cenną zaletą AT Computers jest szeroko pojęta elastyczność, dbałość o interes klienta oraz właściwe zrozumienie potrzeb.

  DYREKTOR
  mgr Iwona Matysiak

  zobacz referencję
 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pile

  Firma AT Computers Jakub Mroczkowski (...) dostarczyła urządzenia Barracuda NG Firewall (...). Zamówienie zostało zrealizowane należycie (...) zgodnie z zawartymi ustaleniami.(...) Konsultacje poprzedzające złożenie zamówienia wykazały profesjonalizm firmy oraz dogłębną znajomość przedmiotu zamówienia.

  DYREKTOR
  mgr Wanda Kolińska

  zobacz referencję

Dołącz do grona naszych partnerów!

Nasza współpraca z partnerami biznesowymi to układ wygrany dla obu stron. Dzięki współpracy wzbogacają Państwo ofertę swojej firmy o dodatkowe produkty i usługi, a także korzystają z dostarczanej przez nas obsługi posprzedażowej. Doświadczenie, wiedza i zaplecze technologiczne AT Computers wspierają sukces Państwa firmy.

Co zyskujesz, dzięki współpracy z AT Computers?

Profesjonalne wsparcie technologiczne. Oferta dotyczy kompleksowo rozumianych usług IT, ze szczególnym uwzględnieniem archiwizacji, przechowywania i bezpieczeństwa danych. Wspieramy Państwa w tworzeniu i rozwijaniu infrastruktury IT u klientów, doradzamy, a także wdrażamy proponowane rozwiązania. Fachowe wsparcie specjalistów IT okazuje się nieocenione w kryzysowych sytuacjach, a przede wszystkim – niezwykle korzystne na co dzień, ponieważ buduje pozytywny wizerunek także Państwa firmy.

Dostęp do markowego oprogramowania i wysoko wydajnego sprzętu. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie antywirusowe najlepszych producentów (między innymi ESET, KasperskyLab, G Data, Avast, AVG, Symantec), najnowocześniejsze firewalle i rozwiązania typu UTM (NETASQ Stormshield, Barracuda). Ponadto dostarczamy rozwiązania wspierające archiwizację danych (atcompBackup Solution, Ferro, Barracuda), a także sprzęt do budowy i modernizacji sieci komputerowych.

Preferencyjne ceny. Dzięki sporym rabatom, realnie zarabiają Państwo na odsprzedaży dystrybuowanego przez nas oprogramowania i sprzętu, a także usług. Dlatego współpraca z AT Computers staje się dla firm partnerskich atrakcyjnym źródłem zysków.

Wsparcie marketingowe i pomoc handlowa. Jako partner AT Computers mogą Państwo korzystać z naszych materiałów promocyjnych i reklamowych – co więcej, otrzymują Państwo od nas gotowe wyceny, katalogi i ulotki. Dostarczamy również wszelkich potrzebnych informacji na temat samego sprzętu i oprogramowania, przydatnych podczas prezentacji oferty klientom.

Błyskawiczna realizacja zamówień. Dostarczając usługi i produkty dla Państwa odbiorców współtworzymy wizerunek firmy partnerskiej. Z tego względu dbamy, by realizacja zamówień była błyskawiczna. Zamówione oprogramowanie i sprzęt dostarczamy najczęściej w ciągu 24 godzin od przyjęcia zgłoszenia, w kwestii zapytań o usługi odpowiadamy w dni robocze w ciągu maksymalnie 24 godzin.


Już teraz podejmij decyzję, która wesprze rozwój Twojej firmy.
Zwiększ zakres swojej oferty i zyskaj przewagę nad konkurencją.
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej propozycji!

Kariera

Ze względu na rosnący zasięg działalności i ilość realizowanych projektów, AT Computers często poszukuje nowych osób do zespołu. Szukamy ambitnych współpracowników, którzy dążą do perfekcji we wszystkich wykonywanych zadaniach. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat aktualnych ofert pracy.

Sprawdź aktualne oferty

logo

Biuro Obsługi Klienta

Katarzyna Michalak
tel. 61 646 80 41
k.michalak@atcomp.pl
Joanna Nalewajska
tel. 61 815 30 32
j.nalewajska@atcomp.pl

Informacja handlowa

Michał Nowak
tel. 61 624 34 43
m.nowak@atcomp.pl
Weronika Kędzierawska
tel. 61 624 86 05
w.kedzierawska@atcomp.pl
Eliza Przybylska
tel. 61 624 27 91
e.przybylska@atcomp.pl
Kinga Zając
tel. 508 510 987
k.zajac@atcomp.pl
Marcin Piwecki
tel. 530 301 767
m.piwecki@atcomp.pl

Siedziba firmy

AT Computers S.C.
ul. Poznańska 16a
62-020 Swarzędz
tel. 61 625 68 57
fax. 61 278 67 69
e-mail: biuro@atcomp.pl

Oddział firmy

AT Computers S.C.
ul. Wł. Jagiełły 45
62-010 Pobiedziska
tel. 61 625 68 57
fax. 61 278 67 69
e-mail: biuro@atcomp.pl

Dane rejestrowe firmy

AT Computers S.C.
Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

ul. Kostrzewskiego 16
62-010 Pobiedziska
NIP: 777-325-09-61
Regon: 361613846
Nr konta: 44 1140 2004 0000 3502 7569 9613

Zapraszamy do współpracy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji Twojego wniosku, zgodnie z jego zakresem, według zasad zawartych w dokumencie pod nazwą Polityka Prywatności.

AT Computers
tel. 61 625 68 57
biuro@atcomp.pl