atcomp Backup Solution to nasz autorski, zintegrowany system do backupu danych. Łączy w sobie profesjonalne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych Ferro Backup System z zaawansowaną platformą sprzętową (serwerami pamięci masowej NAS jednej z dwóch firmy Synology lub QNAP). Najwyższej klasy dyski zapewniają bezpieczne przechowywanie danych.

dowiedz się więcej


Polski producent oprogramowania Ferro Backup System, skierowany dla przedsiębiorstw z sektora MSP, a także dużych przedsiębiorstw i korporacji. Kopie danych zgodne są z większością popularnych systemów operacyjnych, a wszelkie procesy związane z backupem przebiegają w sposób niezakłócający pracy firmy.
ferro

Barracuda
Amerykański producent oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych, udostępniający programy do systematycznego i automatycznego backupu. Współpraca z wieloma partnerami technologicznymi, takimi jak Microsoft czy ESET, to dodatkowa gwarancja wysokiej jakości rozwiązań oferowanych przez tę markę.

Backup-390

Backup to drugi obszar współpracy z tym dostawcą (pierwszym jest bezpieczeństwo sieci). Barracuda oferuje zintegrowane, kompleksowe systemy do tworzenia kopii zapasowych danych, obejmujące urządzenia i oprogramowanie. Przy pomocy Barracudy archiwizujemy dane z urządzeń i serwerów funkcjonujących w obrębie sieci, a także z serwerów pocztowych.

AT Computers
tel. 61 625 68 57
biuro@atcomp.pl