Oprogramowanie antywirusowe

Skuteczna ochrona serwerów i stacji roboczych przed złośliwym oprogramowaniem zwiększa bezpieczeństwo danych i chroni przed kosztownymi awariami. Nowoczesne zabezpieczenia antywirusowe to nie tylko pojedyncze aplikacje, ale także złożone systemy, którymi można wygodnie i efektywnie zarządzać z jednego miejsca.

dowiedz się więcej

Zabezpieczenia sieci

Najbardziej newralgicznym miejscem w sieci jest połączenie intranetu z siecią zewnętrzną. Odpowiednio dobrane rozwiązania chronią sieć firmową zarówno przed atakami z zewnątrz (Firewalle), jak i obciążeniem przez niechciane wiadomości (Antispam). AT Computers dostarcza także zintegrowane urządzenia UTM, zapewniające kompleksowe monitorowanie i zabezpieczenie sieci.

dowiedz się więcej

Backup danych

Wykonywanie backupu danych można przeprowadzać znacznie efektywniej, a przede wszystkim niezawodnie, dzięki wsparciu AT Computers. Profesjonalne oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych, w połączeniu z dedykowanym sprzętem sprawia, że zarchiwizowane dane są w pełni bezpieczne, ale – co równie ważne – łatwo dostępne dla uprawnionych pracowników firmy.

dowiedz się więcej

VPN i szyfrowanie

Oprogramowanie do szyfrowania danych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa poufnych informacji na wypadek kradzieży lub niepowołanego dostępu. Zapewnia ochronę nie tylko danym aktualnie znajdującym się na dysku, ale także trwale kasuje usunięte dane. AT Computers dostarcza także rozwiązania do tworzenia Wirtualnych Sieci Prywatnych (VPN).

dowiedz się więcej

eKonferencje

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl eKonferencji na których prezentujemy sprzedawane przez nas rozwiązania. Udział w konferencjach internetowych jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

dowiedz się więcej

AT Computers
tel. 61 625 68 57
biuro@atcomp.pl